POZNAJ NAS

Zajmujemy się Technologią Uzdatniania Wody. Na rynku uzdatniania wody działamy od 1999 roku. Posiadamy szeroką wiedzę techniczną oraz doświadczenie w zakresie technologii uzdatniania wody.

Działamy w takich obszarach jak: przemysł, przetwórstwo, kotłownie, układy chłodnicze, gospodarstwa rolne, domy, mieszkania.

Jeżeli masz problem z jakością wody i nam zaufasz, to będziesz mógł do woli korzystać z:

  • wody do picia w gospodarstwie indywidualnym lub w wodociągach komunalnych,
  • wody przemysłowej w zakładach ciepłowniczych, przetwórstwie spożywczym, przemyśle chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym, zakładach usługowych typu pralnie, gastronomii itp.,
  • wody w instalacjach przemysłowych, grzewczych CO i CW, parowych, chłodniczych, wody lodowej, klimatyzacji itp..

Oferujemy wykonanie „pod klucz” profesjonalnych stacji uzdatniania wody. Świadczymy usługi w dziedzinie doboru technologii uzdatniania wody dla odbiorców przemysłowych, jak i indywidualnych w pełnym zakresie od projektu do wykonawstwa. Wykonujemy dezynfekcje instalacji wodociągowych otwartych i zamkniętych po skażeniu bakteriologicznym. Przeprowadzamy certyfikowane pobieranie próbek wody do badań laboratoryjnych fizykochemii i bakteriologii we wszystkich rodzajach instalacji wodnych zamkniętych i otwartych.